У ТНПУ вшанували пам’ять маестро Олександра Козаренка (ФОТО)
У ТНПУ вшанували пам’ять маестро

Олександра Козаренка

5 квітня 2023 року о 11.10. год. на факультеті мистецтв ТНПУ імені В. Гнатюка відбувся «круглий стіл» в рамках навчального курсу «Історія музичного виконавства» (викладач – кандидат мистецтвознавства, доцент Оксана Андріївна Гиса) на тему «Світлій пам’яті маестро Олександра Козаренка» за участі студентів групи ММ-12 та зММ-11, студентки магістрантки групи мСОММ-11 Кікцьо Мар’яни, а також колег та учнів митця: докторки мистецтвознавства, професорки, завідувачки кафедри теоретичної та прикладної культурології Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової Олени Миколаївни Маркової і викладача кафедри естрадно-вокального мистецтва Університету Короля Данила, члена Національної спілки композиторів України та Національної всеукраїнської музичної спілки Василя Богдановича Семковича.

Онлайн-учасники круглого столу

Фото на заставці - організатор Гиса О.А.

У ході обговорення постаті Олександра Козаренко студенти, викладачі та запрошені гості обмінялися думками щодо його життєвого та творчого шляху, оцінили його внесок в українську музичну культуру.

Пристрасні обговорення

Олександр Козаренко був науковим керівником Гиси Оксани Андріївни (одна з лекторів заходу), тому було дуже приємно чути інформацію безпосередньо від людини, котра тісно співпрацювала із композитором.

Під час заходу, студенти виступили з цікавими та змістовними доповідями, котрі були підкріпленні наповненою презентацією.

Презентація-доповідь студентів

Велика та щира подяка лекторам за цінний досвід та знання, котрі усі присутні змогли отримати. Участь у заході стала ще однією сходинкою до формування музичного світогляду.

Натхненні учасники круглого столу Світлій пам'яті маестро Олександра Козаренко

Натхненні учасники круглого столу "Світлій пам'яті маестро Олександра Козаренко"

Дякуємо
викладачу – кандидату мистецтвознавства, доценту Гисі Оксані Андріївні за організацію заходу та популяризацію постаті, котра є надзвичайно  значимою для українського освітньо-музичного простору.

Студентка магістрантка групи мСОММ-11
Кікцьо Мар’яна