На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ  відбувся науковий семінар на тему:  «Перспективи використання біологічних препаратів  у сільському господарстві» (ФОТО)

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

відбувся науковий семінар на тему:

«Перспективи використання

біологічних препаратів

у сільському господарстві»

3 квітня в межах заходів тижня кафедри ботаніки та зоології відбувся науковий семінар на тему: «Перспективи використання біологічних препаратів у сільському господарстві».

Проф.Світлана Пида, доц. Олександр Конончук та асист.Андрій Дзендзель разом з колегами, на основі власних досліджень та сучасних джерел інформації, обговорили проблему хімізації сільського господарства і альтернативні заходи, що сприяють екологізації землеробства.

АНОНС

Анонс

У доповідях акцентовано увагу на ефективності застосування мікробіологічних препаратів на основі азотфіксувальних та фосфатмобілізувальних бактерій, регуляторів росту рослин, органо-мінеральних добрив та біологічних препаратів для захисту рослин на основі бактерій і грибів-антагоністів.

Доповідає зав. кафедри ботаніки та зоології, д. с.-г. наук Світлана Пида

Учасники семінару.

Учасники семінару

Захід викликав жвавий інтерес та дискусію серед учасників семінару.

Дякуємо за цікаві доповіді, цінні знання, досвід та конструктивні пропозиції.

Освіта – це окремий потужний фронт, на якому ми маємо постійно отримувати перемоги заради нашого майбутнього, майбутнього наших студентів, майбутнього нашої держави!

Заст. декана з виховної роботи,

доц. Наталія Москалюк