У ТНПУ відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та здобувачів освіти «Шлях в науку: перші кроки» (ФОТО)

У ТНПУ відбулася

II Всеукраїнська науково-практична
конференція молодих учених

та здобувачів освіти

«Шлях в науку: перші кроки»

На базі хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка 6 квітня 2023 року  відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та здобувачів освіти «Шлях в науку: перші кроки».

Фото на заставці- географія учасників конференції

Співорганізаторами, окрім нашого університету, були Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Рівненський державний гуманітарний університет. У конференції взяли участь понад сто учнів та здобувачів вищої освіти десяти областей України (Тернопільська, Рівненська, Волинська, Львівська, Хмельницька, Київська та м. Київ, Сумська, Донецька, Житомирська та Херсонська).

Початок конференції

Початок конференції: слово має проф.Алла Василівна Степанюк

Зацікавлені учасники

Виступ проректора з наукової роботи і міжнародного співробітництва проф.І.П.Задорожної

Найбільший інтерес викликали виступи стейкхолдерів ОПП «Середня освіта (Природничі науки)» Вікторії Бак «Коли закінчуються сили, починається характер» та Галини Ягенської «Дослідницька діяльність здобувачів освіти як чинник їх ефективної самореалізації».

Серед учнівських робіт кращими визнано виступи:

- учнів Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка Богдана Барановського та Єлизавети М’яхкоти;

- вихованок КПНЗ «Київської Малої академії наук учнівської молоді» Софії Желіхівської та Анастасії Козак;

- учениць Тернопільської спеціалізованої школи І-III ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Христини Прокопчук

та Луцького ліцею №21 імені Михайла Кравчука Яни Кошелюк.

Робота Анастасії Козак

Учнівська робота

Учнівська робота Богдана Барановського

Захід мав наукову та профорієнтаційну спрямованість, на якому юні науковці-школярі змогли ознайомитись з науково-освітнім середовищем хіміко-біологічного факультету, його викладацьким складом та активними студентами-науковцями, які завдяки плідній праці та підтримкою викладачів змогли досягти вагомих результатів в науковій роботі та відповідного визнання.

Захід проходив під гаслом «Будуємо простір, в якому добре!». Це дозволило об’єднати ціннісний та змістовий аспект досліджень науковців різних поколінь, забезпечити патріотичне спрямування усього дійства.

Члени оргкомітету
А. Степанюк, О. Сорока, М. Драбик