Співпраця географічного факультету ТНПУ з науково-дослідним підрозділом Національної академії аграрних наук України (ФОТО)

Співпраця географічного факультету ТНПУ

з науково-дослідним підрозділом

Національної академії аграрних наук України

Відбулась зустріч працівників географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та керівництва Тернопільської  державної сільськогосподарської дослідної станції інституту кормів та сільського господарства Національної академії аграрних наук України.

Метою зустрічі було налагодження домовленості про співпрацю між університетом та науково-дослідною установою в системі практичної підготовки здобувачів та наукової співпраці працівників.

Зразки результатів роботи науково-дослідної установи

Цікавим спілкування було з позиції реалізації освітньої програми «Ґрунтознавство, експертна оцінка землель та територіальне планування»  (гарант – Богдан Пушкар, керівник випускової кафедри – Інна Поплавська) та споріднених спеціальностей, які функціонують на географічному факультеті та в університеті.

Робочі моменти зустрічі

Підсумкове фото - із сподівання на співпрацю

Очільники  науково-дослідної установи  (в.о. директора Анатолій Кошіль, д. економ. н., ст. наук. співробітник Борис Сидорук) підтримали ідею керівництва географічного факультету (декан – Андрій Кузишин, заст. декана – Сергій Задворний) щодо використання потужностей та можливостей Станціїї …  для проведення практик студентів та базі Хоростківської та Мельниця-Подільської селекційно-дослідних ділянок, читання лекцій для студентів географічного факультету, залучення до роботи стейкхолдерами за ОП факультету, проведення спільних досліджень та підготовки тематичних публікацій у фахових виданнях даної науково-дослідної установи. Наступним кроком передбачено підписання договору про співпрацю на рівні керівництва та започаткування активної фази спільної діяльності.

Інна Поплавська