«З досвіду реалізації водної політики держави Ізраїль» – під такою назвою відбувся науково-практичний семінар на географічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

«З досвіду реалізації

водної політики держави Ізраїль» –

під такою назвою відбувся

науково-практичний семінар

на географічному факультеті ТНПУ

Головним доповідачем семінару виступив керівник Центру з підвищення кваліфікації працівників водного господарства – Тарас Капуста. Із практичними кейсами управління водними ресурсами Ізраїлю ознайомились викладачі кафедри геоекології, здобувачі освітньої програми «Гідрологія» та запрошені гості семінару. Близько 50 учасників мали змогу переглянути презентацію про особливості водозабезпечення, очистки вод, ревіталізацію річок Ізраїлю, поставити питання та обмінятись досвідом.

Структура водопостачання Ізраїлю у 2020 році.

Структура водопостачання Ізраїлю у 2020 році

Окрім науковців та здобувачів, участь у семінарі взяли ще й стейкхолдери освітніх програм «Гідрологія» та «Екологія», представники природоохоронних установ Тернопільщини та фахівці водного господарства. Модератором заходу виступив завідувач кафедри, професор Любомир Царик.

Доповідач презентує одну із лабораторій по визначенню якості води в Ізраїлі

Приклад розчистки та благоустрою джерела в Ізраїлі.

Приклад розчистки та благоустрою джерела в Ізраїлі

Цікаві питання щодо імплементації досвіду Ізраїлю в Україні поставили доценти Ірина Барна, Світлана Новицька та Надія Стецько. Про етнічні особливості Ізраїлю і його вплив на менеджмент природокористування в країні звернув увагу Ярослав Мариняк, доцент кафедри географії України і туризму.

Дискусія учасників семінару

До дискусії також долучалися асистенти кафедри геоекології Леонід Бицюра, Ігор Кузик та здобувачі Юрій Блотний і Максим Зиско.

Ірина Барна

Ігор Кузик