Зелені технології: перспективи майбутньої співпраці ТНПУ з ТОВ «ГРІН ВЕЙВ ОРГАНІК» (ФОТО)

Зелені технології:

перспективи майбутньої співпраці

ТНПУ з ТОВ «ГРІН ВЕЙВ ОРГАНІК»

7 квітня представники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відвідали ТОВ «ГРІН ВЕЙВ ОРГАНІК», розташоване у м. Золочів Львівської області. Директор товариства Володимир Новий ознайомив делегацію у складі ректора університету проф. Богдана Буяка, декана хіміко-біологічного факультету проф. Надії Дробик, завідувачки кафедри ботаніки та зоології проф. Світлани Пиди та доктора філософії Андрія Дзендзеля з сучасними технологіями вирощування зелених овочевих культур (низка видів салату, базилік, мізуна, розмарин, м’ята, мікрозелень столового буряка, редиски, цибулі тощо), а також декоративних та лікарських рослин у комплексах вертикального вирощування на живильних розчинах в умовах освітлення різного спектру.

Андрій Дзендзель оглядає комплекс вертикального вирощування культур

Заслуговує на увагу креативний підхід до процесу отримання максимального екологічно чистого врожаю з мінімальної площі, використання Товариством високоякісних сучасних матеріалів та технологій, програмне забезпечення для керування та контролю функціонування комплексу, система забезпечення клімат-контролю та система рекуперації та акумуляції тепла. І ще, очевидно, найважливіше – Товариство відкрите до співпраці і дуже зацікавлене в науковому обґрунтуванні усіх підходів до удосконалення технологій, а також у поширенні цих технологій та залученні молодих спеціалістів до реалізації поставлених завдань.

Обговорення майбутніх напрямків співпраці між і ТНПУ та ТОВ «ГРІН ВЕЙВ ОРГАНІК»

За результатами візиту підписано Меморандум про взаєморозуміння та науково-технічне співробітництво між ТНПУ та ТОВ «ГРІН ВЕЙВ ОРГАНІК».

Меморандум про взаєморозуміння та науково-технічне співробітництво підписано

Науковий супровід наявних проєктів, наукове обґрунтування та започаткування спільних проектів, взаємне використання матеріально-технічної бази, а також проведення навчальних практик студентів на локаціях Товариства – далеко не повний перелік напрямків майбутньої співпраці.

Спільне фото на згадку

Найближчим часом планується візит директора ТОВ «ГРІН ВЕЙВ ОРГАНІК» Володимира Нового до ТНПУ.

Завідувач кафедри ботаніки та зоології, д.с.-г.н.,
 проф. Світлана Пида,

декан хіміко-біологічного факультету,