Профспілковий комітет працівників і ректорат ТНПУ зініціювали черговий похід до театру

Профспілковий комітет працівників

і ректорат ТНПУ зініціювали

черговий похід до театру

Уже доброю традицією стали колективні відвідини працівниками  Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка вистав Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка. Профспілковий комітет працівників і ректорат університету цьогоріч зініціювали черговий похід до театру.

6 квітня наш дружній колектив переглянув виставу «Медовий місяць на всі сто», поставлену за твором Рея Куні «Нічні дебати, або аут в готелі».

Колектив ТНПУ

Перед виставою

Працівники ТНПУ.

Працівники ТНПУ

В очікуванні вистави

Глядачі із захопленням спостерігали за подіями, інтригами та перипетіями, які  відбувалися на сцені. Присутні змогли насолодитися віртуозною грою акторів, доброзичливою атмосферою, яка панувала на сцені та в залі. Глядачі обдарували артистів щедрими аплодисментами.

У головній ролі – талановитий актор, заслужений артист України Олександр Папуша, випускник філологічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка. Пишаємося нашими студентами і випускниками, бо наші найкращі.

Аплодисменти після вистави

Захід відбувся за сприянням профкому працівників університету.

Вдячні ЗСУ за можливість відвідувати вистави, концерти, виставки.

Ірина БАБІЙ -
заступник голови профкому працівників ТНПУ ім. В.Гнатюка