На факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка починає працювати «Школа полоністики» (ВІДЕО, ФОТО)

На факультеті філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

починає працювати «Школа полоністики»

10 квітня на факультеті філології і журналістики для старшокласників, які хочуть вивчати польську мову, розпочала свою роботу Школа Полоністики.

Під час зустрічі викладачі кафедри загального мовознавства і слов’янських мов та студентки полонійного відділення розповіли про широкі освітні можливості нашого закладу, перспективи вивчення польської мови, студентське життя на факультеті та високий рівень викладацького професіоналізму.

На факультеті філології і журналістики ТНПУ розпочинає роботу Школа полоністики

Привітали учасників кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бачинська Галина Василівна та викладачі кафедри.

Учасників зустрічі привітала кандидат філологічних наук, завідувач кафедри загального мовознавства і слов`янських мов Бачинська Г. В.

Про тісну співпрацю з поляками та значення перекладацької майстерності в усі часи розповіла викладач Войнова Марина Вікторівна.

Цікавою інформацією про програму академічної мобільності на факультеті поділилися студентки ІІІ курсу Вікторія Канюк, Діана Каплун та Марія Левицька.

Про програму академічної мобільності розповіли студентки ІІІ курсу

Традиційно модерують роботу «Школи Полоністики» студентки першого курсу Валерія Шкабара та Тетяна Шмигель.

Чекаємо усіх охочих вивчати польську мову щодня о 18.00 годині!

Кафедра загального мовознавства і слов`янських мов