Професор ТНПУ Кодлюк Я. П.: обговорюємо проблеми педагогічної освіти  (ФОТО)

Професор ТНПУ Кодлюк Я. П.:

обговорюємо проблеми педагогічної освіти

Доктор педагогічних наук, професор Кодлюк Я. П. взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції (з міжнародною участю) «Інноваційні освітні практики підготовки сучасного педагога в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»», яка відбулася 06 квітня 2023 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка (факультет педагогічної освіти).

Триває конференція

Я. Кодлюк – про усвідомлене читання

У своєму виступі на пленарному засіданні Ярослава Петрівна проаналізувала проблему усвідомленого читання молодших школярів у контексті суспільних викликів, обґрунтувала психолого-дидактичні основи забезпечення розуміння навчальних текстів підручника, вказала на роль науково-дослідної лабораторії шкільного підручника у підготовці майбутніх учителів початкової школи до зазначеного виду діяльності.

Науково-дослідна лабораторія
шкільного підручника ТНПУ