На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ відбувся майстер-клас з писанкарства (ФОТО)

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

відбувся майстер-клас з писанкарства

10 квітня на хіміко-біологічному факультеті відбувся майстер-клас з писанкарства «Намалюй свою писанку до Великодня». Викладачі, студенти та усі охочі змогли доторкнутися до мистецтва писанкарства. Майстер-клас відбувся під керівництвом доцентів кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики її навчання Мацишиної Зої Анатоліївни, Вольської Світлани Олексіївни і студентів групи СООМ-14.

Усі учасники, які відвідали цей цікавий захід, мали можливість отримати корисну та змістовну інформацію з виготовлення традиційних писанок. Зоя Анатоліївна і Світлана Олексіївна розповіли про історію цього мистецтва в Україні, значення різних символів на писанках, про техніки, які використовуються для створення складних дизайнів, поділилася досвідом як правильно підготувати яйця, якими фарбами потрібно декорувати, як наносити й знімати віск.

Великодня краса

Зоя Анатоліївна пояснює процес створення писанок.

Зоя Анатоліївна пояснює процес створення писанок

Кожен учасник отримав повний набір інструментів та матеріалів, необхідних для створення писанок, а саме: писачки, свічки, фарби, оцет, серветки та зразки орнаментів. Всі мали змогу особисто створити неповторні чудові писанки та отримати від творчого процесу велике задоволення.

Процес писання писанок

У затишній атмосфері три години пролетіли швидко та непомітно.

Щиро дякуємо Мацишиній З. А. та Вольській С. О. за чудовий майстер-клас. Окрема подяка завідувачці кафедри образотворчого мистецтва, дизайну і методики їх навчання Маркович М.Й. за сприяння і допомогу в організації заходу.

Учасники майстер-класу з готовими писанками

Щасливі власниці писанок

Наближається найвеличніше свято українців – Великдень, хіміко-біологічний факультет щиро вітає всіх з прийдешнім світлим святом Воскресіння Христового! Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе нам лише хороші новини, довгоочікувану радість Перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

Доц. Наталія Москалюк