Викладачі інженерно-педагогічного факультету ТНПУ провели профорієнтаційну  зустріч (ФОТО)
 Викладачі інженерно-педагогічного
факультету ТНПУ
провели профорієнтаційну  зустріч

12.04.2023 р. відбулася профорієнтаційна  зустріч викладачів інженерно-педагогічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  із студентами Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського.

На зустрічі були представлені  освітні програми: Професійна освіта (Цифрові технології), Середня освіта (Трудове навчання та технології, фізична культура), Професійна освіта (Логістика та англійська мова). за якими здійснюється набір на скорочену форму навчання. Студентам розповідали про спеціальності та особливості навчання в університеті.

Зустріч із студентами Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського.

Зустріч
Студенти дізналися про спеціальності та особливості навчання в університеті

Дякуємо колективу коледжу за теплу зустріч та співпрацю.

О.Ящик