Практична підготовка здобувачів-аналітиків ТНПУ (ФОТО)

Практична підготовка

здобувачів-аналітиків ТНПУ

У період з 3 до 10 квітня у здобувачів освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» першого і другого рівнів вищої освіти розпочалась практична підготовка. Відповідно до навчальних планів підготовки висококваліфікованих аналітиків, студенти третього курсу мають пропедевтичну практику, четвертого – науково-дослідну, а магістранти першого курсу – педагогічну.

3 квітня студенти третього курсу разом з методистами Морською Н.Л., Литвин Л.М., Поперечною Г.А.  відвідали бази практики: Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради та Туристично-інформаційний центр міста Тернополя. Традиційно практика розпочалася з лекції стейкголдера Дейнеки Ю.П., який розповів про діяльність місцевих органів самоврядування та аналітично-дослідницькі завдання Управління стратегічного розвитку міста. Керівниця ТІЦ Ірина Михалевська ознайомила студентів із роботою центру під час війни та перспективними планами на майбутнє мирне життя.

Практиканти 3 курсу у ТІЦ разом із методистом та куратором Литвин Л.М.

На випусковій кафедрі філософії та суспільних наук випускники-четвертокурсники проходять науково-дослідну практику, яка зорієнтована на проведення науково-дослідної роботи в межах фахової діяльності та завершення написання і підготовку до захисту кваліфікаційної роботи. 11 квітня четвертокурсники-практиканти мали зустріч із викладачами-методистами Морською Н.Л., Поперечною Г.А., Литвин Л.М. на кафедрі філософії та суспільних наук. Здобувачі ознайомились із науково-дослідною роботою кафедри, зокрема, розглянули специфіку наукової діяльності викладача ЗВО, проаналізували наукові проблеми кафедрального пошуку і особливості підготовки наукової продукції, проведення наукових семінарів, конференцій та інших заходів. Також обговорили з викладачами методику написання власних наукових статей і подання їх до студентського вісника ТНПУ та визначили актуальні питання підготовки наукової кваліфікаційної роботи.

Методисти ознайомлюють практикантів із науковою роботою кафедри

Методисти Поперечна Г.А. і Морська Н.Л. знайомлять студентів із особливостями наукової роботи викладача

Практиканти з викладачами кафедри

Магістранти-аналітики першого курсу проходять педагогічну практику на випусковій  кафедрі філософії та суспільних наук ТНПУ, а також на зовнішніх базах практик: у Тернопільському мистецькому фаховому коледжі  імені Соломії Крушельницької (директор – канд. мистецтвознавства Маловічко С.М.) та Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою (начальник – полковник Ластовицький В.В.). Керівниками практики є викладачі кафедри філософії та суспільних дисциплін із предметів фахового циклу, а з педагогіки – доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти – Синьовська Н. Л.

Магістранти-практиканти у музичному училищі із керівником від бази практики

Бажаємо, щоб час практики для наших студентів був щасливим і успішним, позбавленим від повітряних тривог та хвилювань за долю рідних і України.

Якнайшвидшого переможного миру для усіх нас!

Слава нашим захисникам, завдяки яким ми маємо змогу навчатись і працювати!

Доц. Наталія Морська