Аспірантка ФПП ТНПУ взяла участь у конференції «Педагогічна освіта у світлі реформ та викликів»

Аспірантка ФПП ТНПУ

взяла участь у конференції

«Педагогічна освіта у світлі реформ

та викликів»

13-14 квітня 2023 року відбувається Третя (III) Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Педагогічна освіта у світлі реформ та викликів» – знакова подія академічної спільноти факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, яку організовує Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих учених ФПО «Discere Docendo». Із вітальним словом виступили декан факультету педагогічної освіти доц. Д.Д. Герцюк, заступник декана з наукової роботи доц. Л.С.Нос, Голова ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених факультету педагогічної освіти О.Ю.Столярик, Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених ЛНУ ім.І.Франка С.О.Пих. Модератором зустрічі була заступниця Голови ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених ФПО О.С.Галюка.

Організатори та учасники конференції

Сьогодні до участі у науковому заході долучилася представниця факультету педагогіки і психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Аспірантка ФПП спеціальності 013 Початкова освіта Андріана Шишак (науковий керівник – проф. В.М. Чайка) виступила на пленарному засіданні конференції із доповіддю на тему «Нетикет учнів початкової школи: сутність та характеристика».

Виступ А. Шишак на пленарному засіданні конференції

А. Шишак - про правила спілкування в інтернеті

Спікерка ознайомила присутніх із сутністю поняття «нетикет», охарактеризувала його основні правила для учнів початкової школи, а після доповіді відповіла на актуальні запитання щодо теми дослідження.

Дякуємо організаторам конференції за запрошення та сподіваємося на майбутню не менш продуктивну співпрацю.

Факультет педагогіки і психології ТНПУ