Вебінар «Pro стосунки» від психологічної служби ТНПУ для студентів КНУ ім.Т.Шевченка (ФОТО)

Вебінар «Pro стосунки»

від психологічної служби ТНПУ

для студентів КНУ ім.Т.Шевченка

12 квітня на запрошення керівниці Психологічної служби КНУ, практичної психологині Галини Лаптєвої, практична психологиня Психологічної служби ТНПУ, Ольга Логвись разом з магістрантом факультету педагогіки і психології, психолого-педагогічного відділення ТНПУ Віталієм Третяком провели вебінар на тему «Як розпізнати та зупинити психологічне насильство у стосунках».

Психологічне насильство дуже часто може сприйматися як належна частина стосунків та спиратися на міфи. Його жертвами водночас може стати будь-хто у парі і не тільки. По допомогу, зазвичай, звертається лише незначна частина постраждалих. Багато хто з людей просто не знає, що робити у випадках психологічного насильства, куди звертатися по допомогу і як його розпізнати. І саме через це, досить часто історії людей, які зазнають психологічного насилля залишаються за зачиненими дверима їхніх квартир та будинків.

Анонс зустрічі

Хтось не розуміє, що ситуація ненормальна і продовжує терпіти, інші можуть боятися суспільного осуду. Буває і так, що потерпіла людина шкодує свого кривдника або ж зазнає залякувань, через це думка звернутися за допомогою та підтримкою навіть не виникає.

Інтерактив від магістранта Віталія Третяка

Корисні покликання.

Корисні покликання

На зустрічі учасники мали можливість поспілкувалися про:

• маркери аб'юзивних стосунків;

• види психологічного насильства;

• коло насильства;

• те, як діяти у випадках психологічного насильства.

Ко-тренерами також були студентки Інституту філології  КНУ Софія Погоріла та Юлія Болдирева.

Щиро дякуємо за співпрацю та сподіваємось на її плідне продовження.

Подія відбувалася у межах тренінгів “Не дрібниці у стосунках” у межах співпраці UNFPA та МолоДвіжЦентр.Львів за підтримки уряду Великої Британії.

Практична психологиня,
аспірантка кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ
Ольга Логвись