Студентів та магістрантів ТНПУ запрошують на літню школу в Клайпеді (Литва)

Студентів та магістрантів ТНПУ

запрошують на літню школу в Клайпеді

(Литва)

Консорціум Baltic University Program (BUP) та Клайпедський університет організовують літню школу BUP Science and Sail 2023, присвячену екології Балтійського моря, яка проходитиме з 3 по 9 липня 2023 р. у Клайпеді.

Мета заходу – поглибити знання студентів про природне середовище Балтійського моря та його значення для суспільства й економіки регіону, розглянути та дослідити різні індикатори екології Балтійського моря, навчити методів вирішення екологічних проблем на основі міждисциплінарного та практичного підходу, розвивати навички міжкультурної та міждисциплінарної співпраці.

Частина літньої школи проходитиме на борту вітрильника Клайпедського університету «Брабандер», який плаватиме південно-східною частиною Балтійського моря, проводячи тести та збираючи зразки.

До вашої уваги Програма літньої школи

Літня школа відкрита для студентів, які навчаються на програмах бакалаврського або магістерського рівня в університетах-учасниках Baltic University Program, до якої входить і ТНПУ. Загалом буде відібрано 36 учасників. Запрошують студентів з усіх спеціальностей, попередні знання про навколишнє середовище Балтійського моря не обов’язкові. Мова навчання: англійська.

Участь для відібраних студентів безкоштовна, організатори покривають проживання і харчування на час літньої школи. Учасники самостійно оплачують лише проїзд до Клайпеди і медичне страхування.

Щоб узяти участь у відборі, потрібно до 14 травня заповнити заявку за посиланням: https://doit.medfarm.uu.se/bin/kurt3/kurt/91174

Більше інформації про школу тут: https://www.balticuniv.uu.se/activities/science-and-sail-2023/

Якщо вам потрібна консультація стосовно заповнення заявки, звертайтесь за адресою projects@tnpu.edu.ua.

Провідний фахівець відділу наукової роботи

Юлія Костюк