На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ напередодні Великодня організували День благоустрою (ФОТО)

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ
напередодні Великодня організували
День благоустрою

За давніми українськими звичаями, готуючись до Великодня, добрі господарі наводять лад та чистоту у своєму домі. На кафедрі ботаніки та зоології хіміко-біологічного факультету ТНПУ також існує традиція проведення передвеликодньої толоки. 12 квітня завідувачка кафедри Пида С.В., викладачі, співробітники кафедри й зав. агробіологічної лабораторії Бучковська О.Я. створювали затишок у Біблійному саду ТНПУ, спільно прибирали сміття, обкопували дерева, замітали доріжки і висаджували квіти.

Робота у розпалі

Впорядковані клумби

Дякуємо усім учасникам передвеликодньої толоки за активну, енергійну, самовіддану працю задля спільного затишку і добра!

Учасники заходу з благоустрою

Така акція єднає, допомагає пережити непрості будні, створює святковий настрій і нагадує нам, що війна обов’язково закінчиться! Життя переможе смерть, а світло – темряву!

Доц. Наталія Москалюк