На факультеті філології і журналістики ТНПУ відбулася  Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція          «Актуальні питання сучасної філології та журналістики» (ФОТО)

На факультеті філології
і журналістики ТНПУ відбулася

Всеукраїнська студентська

наукова інтернет-конференція

«Актуальні питання сучасної філології
та журналістики»

19 квітня, на базі кафедри загального мовознавства і слов’янських мов факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка відбулася Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція «Актуальні питання сучасної філології та журналістики», координатором якої була кандидат філологічних наук, доцент Бабій Ірина Михайлівна. До організації конференції також долучилися завідувач  кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бачинська Галина Василівна, кандидати філологічних наук Свистун Ніна Олександрівна та Вербовецька Оксана Степанівна.

Участь в конференції взяли близько ста студентів різних закладів вищої освіти України:

- Криворізький державний педагогічний університет,

- Одеський національний університет імені І.І.Мечникова,

- Чернівецький національний університет,

- Галицький фаховий коледж імені В. Чорновола,

- Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича.

Роботу конференції розпочали з відкриття пленарного засідання. З вітальним словом та побажанням плідної праці виступив доктор філософських наук, професор,
член-кореспондент НАПН України, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан Богдановича Буяк.

Після вітальних слів розпочалися виступи студентів-учасників конференції, які репрезентували дослідження з різноманітних тем: ономастика, соціологія, лексикологія, фразеологія, морфеміка і словотвір, синтаксис, стилістика, історія мовознавчих досліджень, літературознавство та медіазнавство.  Робота секційних засідань розгорталася у трьох напрямах: «Сучасні лінгвістичні студії», «Проблеми української та зарубіжної літератури у філологічній парадигмі», «Актуальні питання сучасного медіазнавства».

Виступ студентки 4 курсу факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка Теребей Діани

Виступ студентки 4 курсу факультету філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка Теребей Діани

Ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка Б. Б. Буяк та колектив кафедри загального мовознавства і слов`янських мов факультету філології і журналістики

Активну участь у роботі конференції взяли студенти інших вищих навчальних закладів, зокрема Криворізького державного педагогічного університету.

Підвела підсумки роботи конференції декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна, яка щиро подякувала всім за активну участь.

Спільне фото викладачів та студентів-учасників конференції після завершення роботи

Колектив кафедри загального мовознавства і слов’янських мов висловлює щиру подяку усім студентам, які активно долучилися до роботи конференції, декану факультету філології і журналістики Вільчинській Тетяні Пилипівні, ректору ТНПУ ім. В. Гнатюка Буяку Богдану Богдановичу, а також усім тим, хто є справжніми фанатами нашого факультету.

Кафедра загального мовознавства і слов’янських мов ТНПУ