Творчий майстер-клас у ТНПУ від четвертокурсників-журналістів

Творчий майстер-клас у ТНПУ

від четвертокурсників-журналістів

У межах дисципліни «Спеціалізація: телебачення, інтернет» студенти 4 курсу спеціальності «Журналістика» Вадим Галовайчук та Віталій Серкіз провели загальноуніверситетський майстер-клас на тему «Створюємо персоналізоване відео для Тік Току».

Фото на заставці - Віталік Серкіс та Вадим Головайчук розповідають про тренди TikTok

Як потрапити в рекомендації на платформі ТікТок, коли краще публікувати відео та що не варто робити, щоб не опинитися в «тіньовому бані» – про це та багато іншого студенти дізналися під час виступів промовців.

«Сьогодні ми намагалися донести до студентів інформацію про те, чому ТікТок є важливий. Ця платформа створена ще у вересні 2016 року і нині досить стрімко розвивається та є популярною як серед підлітків, так і дорослої аудиторії. У соціальних мережах Instagram та Facebook потрапити в рекомендації важче, а от набрати підписників і мільйони лайків однозначно легше в ТікТоку», – розповів Віталій Серкіз.

Під час створення відео на TikTok

Про що говорили спікери?

• Чому ТікТок став головною платформою для різних відео

• Монетизація прямих етерів у ТікТок

• Види Тік Току: розважальний, інформаційний

• Тренди, які набирають мільйони переглядів та як потрапити в Топ

• Які девайси краще використовувати для зйомки роликів

• Коли краще публікувати відео, щоб воно потрапило в рекомендації.

Студенти та викладачі стухають майстер-клас

«Студенти спробували себе в ролі спікерів та розповіли присутнім про нові тренди й уміння, які є актуальні сьогодні. Ми повинні розуміти, що нині медіа та бізнес активно переходять у соціальні мережі. Не винятком є ТікТок. Це ще одна ніша, яку медійники активно заповнюють», – зазначила доцентка кафедри журналістики Наталія Біла.

«Майстер-класи, які організовані в межах дисципліни «Спеціалізація: телебачення, інтернет» дають можливість продемонструвати усі компетентності наших студентів, які вони набули до 4 курсу за освітньою програмою 061 «Журналістика»: вміння створювати медійний контент на різні інформаційні платформи, шукати та доносити важливу інформацію суспільству. Ми дуже тішимося, що наші студенти впоралися із цим завданням і провели чудовий майстер-клас», – зазначила доцентка кафедри журналістики Галина Синоруб.

На завершення зустрічі студенти мали змогу спробувати себе у ролі тіктокера і зняти відео під назвою «10 фактів про ТНПУ».

Під час виконання практичного завдання

«Побувавши на цьому заході, я дізналася багато цікавого про те, що TikTok це не лише розважальна платформа, але й ресурс, який можна використовувати з користю. Інформація була корисна і для тих студентів, які зацікавлені у створенні власного TikTokу. Варто зазначити, що Віталій Серкіз та Вадим Головайчук знімають відео для ТікТоку, тому знають про що говорять. Корисно було почути про плюси та мінуси цієї платформи», – розповіла студентка першого курсу Діана Мельник.

Четвертокурсники-журналісти та викладачі після майстер-класу

Галина Синоруб,

Наталія Біла,