Вітаємо студентів ТНПУ з призначенням стипендії Президента України!
Вітаємо студентів ТНПУ

з призначенням

стипендії Президента України!

ТНПУ щиро вітає представників студентської спільноти з вагомими державними відзнаками!

За Указом Президента України на ІІ семестр 2022/23 навчального року академічні стипендії Президента України отримуватимуть:

– студентка 3 курсу факультету іноземних мов ОПП «Англійсько-український переклад» Тарнавська Вікторія Ігорівна
Середній бал успішності становить 99,45. Цього року студентка стала учасницею програми «Подвійних дипломів» і поєднує навчання в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка та Вищій Лінгвістичній Школі у м. Ченстохова (Республіка Польща). Вікторія Тарнавська бере активну участь у студентській науковій діяльності, зокрема опублікувала тези «Роль сучасних інноваційних технологій у процесі вивчення іноземних мов» та була модератором англомовного клубу Movie Club на волонтерських засадах.

– магістрантка хіміко-біологічного факультету ОПП «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини» Сорока Ольга Володимирівна
Середній бал успішності становить 97,1. Активно займається науково-дослідною роботою, була залучена до реалізації проєктів, які виконуються науково-педагогічними працівниками хіміко-біологічного факультету, зокрема, ДБТ №МВ-2 «Розробка молекулярної тест-системи для оцінки біобезпеки ціанотоксинів та фармацевтиків» (проєкт наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, МОН України). Співавторка трьох статей, дві з яких опубліковані у фахових виданнях категорії Б, одна – у журналі , що входить до наукометричної бази даних Scopus.

– магістрантка факультету фізичного виховання ОПП «Середня освіта (Фізична культура)» Вовк Каріна Андріївна
Середній бал успішності за перший семестр 2022-2023 н.р. становить 90,32. За період навчання студентка стала членом збірної команди України з боксу, виконала норматив майстра спорту України, здобула перемогу на Чемпіонаті України з боксу та стала учасницею Всесвітньої Універсіади з єдиноборств.

Зичимо стипендіаткам натхнення, щастя, подальших успіхів і нових важливих здобутків!

Стипендія Президента України призначається найкращим студентам та переможцям всеукраїнських та міжнародних олімпіад. Щомісячна виплата Президента України становить 4,4 тисячі гривень.

Пресслужба ТНПУ