Студентці ТНПУ призначено стипендію ім.М.Грушевського. Вітаємо!
Студентці ТНПУ призначено
стипендію ім.М.Грушевського

Вітаємо!

Наказом Міністерства освіти і науки України стипендію ім.М.Грушевського присвоєно студентці ТНПУ ім.В.Гнатюка Антоніні Володимирівні Бичок.

Бичок Антоніна Володимирівна за період навчання зарекомендувала себе як студентка, яка прагне оволодіти теоретичними знаннями та практичними навичками, необхідними для роботи за фахом у майбутньому. Високі досягнення у навчанні, зокрема її першість у рейтинговій таблиці успішності студентів групи ЛСП-21 за перший семестр 2022-2023 н.р. є яскравим підтвердженням цього. Середній бал її успішності становить 92,6.

Антоніна Володимирівна проявила себе як сумлінна, чуйна, різнобічно розвинена студентка. Особливий інтерес виявила до вивчення навчальних дисциплін професійної спрямованості. Антоніна активно займається самоосвітою: є учасником сертифікованих курсів, вебінарів, форумів, міжуніверситетських лекторіїв тощо.

Академічна стипендія ім.М.С.Грушевського призначається студентам та аспірантам державних закладів вищої освіти III – IV рівня акредитації денної форми навчання, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого курсу.

Щиро вітаємо Антоніну з почесною нагородою! Нехай ця відзнака додасть натхнення для нових успіхів!

Пресслужба ТНПУ