Конкурс студентських наукових робіт на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Конкурс студентських наукових робіт

на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

21 квітня 2023 року відбулася підсумкова науково-практична конференція першого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей на хіміко-біологічному факультеті. У зв’язку з об’єктивними причинами конкурс проходив на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у дистанційній формі.

Вітальне слово декана факультету професора Надії Дробик

Урочисто відкрила конкурс декан факультету, професор Дробик Надія Михайлівна, яка зазначила, що хіміко-біологічний факультет славиться своїми випускниками-науковцями, які працюють в різних наукових установах України та світу, а розпочинали свої наукові пошуки ще в студентські роки.

зараз ми також маємо обдарованих, наполегливих і працьовитих здобувачів, якими пишаємось і готові сприяти професійному і науковому зростанню.

Декан факультету професора Надії Дробик звернулася з вітальними словами

Захист конкурсних робіт проходив у трьох секціях: біології, хімії та методики навчання природничих дисциплін.

Студенти з розумінням справи і великим натхненням презентували свої дослідження, а журі доброзичливо й об’єктивно оцінювали доробок здобувачів за такими критеріями:

-  актуальність проблеми;

- новизна та оригінальність ідей;

- використані методи дослідження;

- теоретичні наукові результати;

- практична спрямованість результатів;

- рівень використання наукової літератури та інших джерел інформації;

- ступінь самостійності роботи;

- якість оформлення;

- наявність наукових публікацій.

Наукова спільнота хіміко-біологічного факультету (здобувачі-конкурсанти, керівники робіт та члени журі) під час конкурсу.

На підставі прилюдного захисту наукових доповідей учасників науково-практичної конференції Конкурсна комісія рекомендувала Оргкомітету Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт оголосити переможцями та нагородити дипломами студентів у трьох номінаціях.

Біологія:

- Німко Христину Ігорівну (група БП-41, наук. кер. проф. Боднар О.І.);

дипломом ІІ ступеня
 - Колодій Ярину Володимирівну (група СОБХ-31, наук.кер.ас.Яворівський Р.Л.);
 - Черевко Сніжану Едуардівну (група СОБХ-31, наук. кер.доц.Шевчик Л.О.).

Хімія:

- Лечаченко Софію Анатоліївну (група мСОБХ-11, наук. кер. проф. Столяр О.Б.);

дипломом ІІ ступеня

- Миколишин Уляну Тарасівну (група мСОХБ-12, наук. кер. доц. Симчак Р.В.);

дипломом ІІІ ступеня
- Сімчук Соломію Миколаївну (група мСОХБ-12,. наук. кер. доц. Тулайдан Г.М.).

Робота секції хімії - доповідає Софія Лечаченко

Наукова робота Миколишин Уляни виконана в лабораторії хімії ненасичених сполук

Методика навчання природничих дисциплін:

дипломом І ступеня

- Драбик Марію Василівну (група мСОПН-13, наук. кер. проф. Степанюк А.В.).

Драбик Марія повідомила про дослідження проблеми формування біоетичного ставлення до всього живого

Конкурсна комісія відзначила актуальність тематики, високий рівень експериментального виконання та інтерпретації результатів поданих на Конкурс робіт, а також належну підготовку конкурсантів до захисту. Позитивним також є наявність в усіх учасників конкурсу наукових публікацій за тематикою досліджень.

Щиро вітаємо переможців Конкурсу студентських наукових робіт! Зичимо їм наснаги до нових звершень, щастя, успішної самореалізації під мирним небом України.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Галина Жирська,

доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін