Нестандартне заняття з історії педагогіки в ТНПУ: педагогічна система В.О.Сухомлинського (ФОТО)

Нестандартне заняття

з історії педагогіки в ТНПУ:

педагогічна система В.О.Сухомлинського

У четвер 27 квітня, відбулося останнє заняття з курсу «Історія педагогіки» (викладачі: проф. В.П.Кравець, доц. Радченко О.Я.) Пара була проведена у нестандартній формі – заходу, присвяченому педагогічній діяльності видатного українського педагога Василя Сухомлинського, який проходив у головному корпусі ТНПУ ім.Володимира Гнатюка та зібрав студентів другого курсу історичного факультету.

На заході виступили студенти групи СОІП-24, які розповіли про життєвий шлях Василя Сухомлинського та про його внесок у розвиток української педагогіки. Було зазначено, що Василь Сухомлинський був педагогом, який вірив у потенціал кожної дитини та прагнув допомогти їй розвиватися на максимум.

Вступне слово Бойко І. (група СОІП-24)

Учасники заходу також дізналися про основні ідеї та методики педагогічної діяльності Василя Сухомлинського, серед яких варто відзначити індивідуалізацію навчання та розвитку особистості кожної дитини, активне використання ігрових методів у навчанні, підвищення мотивації до навчання та розвитку у дітей позитивного ставлення до світу.

На заключному етапі заходу було проведено інтелектуальні ігри із вище зазначеної теми. Студенти змогли перевірити засвоєнні знання та дізнатись ще більше цікавих фактів про Василя Сухомлинського. Кросворди, ребуси та інші завдання, підготовлені студентами групи СОІП-24, стали цікавими та корисними методами освоєння нових знань. Попри завзяту боротьбу, учасники продемонстрували повагу та довіру один до одного.

Працюємо над кросвордом (група СОІ-22)

Розгадуємо ребуси (група СОІА-23)

Працюємо над завданнями (СОІ-21)

Фото на заставці - Колесо фортуни (конкурс капітанів)

Педагогічна діяльність Василя Сухомлинського залишається актуальною і сучасною, тому проведення подібних заходів допомагає не тільки вшанувати пам’ять видатного педагога, але і популяризувати його ідеї серед майбутніх педагогів. Завдяки таким заходам студенти отримують нові знання та інструменти, які допомагають їм пізнавати щось нове, забезпечуючи якісне навчання та розвиток молодших поколінь.

Спільне фото учасників заходу.

Спільне фото учасників заходу

Ми сподіваємося, що подібні заходи стануть традицією і допоможуть зберегти пам’ять про минуле та розвивати потенціал студентів.

За можливість реалізувати цей захід завдячуємо кандидату педагогічних наук, доценту кафедри педагогіки та менеджменту освіти Радченко Ользі Яківні.

Студенти групи СОІП-24 другого курсу історичного факультету