У ТНПУ відбулися презентації можливостей від DAAD (ФОТО)

У ТНПУ відбулися презентації

можливостей від DAAD

26 і 27 квітня здобувачі та викладачі ТНПУ відвідали онлайн-презентації пропозицій Німецької служби академічних обмінів DAAD для українських учених, аспірантів та студентів.

DAAD – найбільша німецька організація, що фінансує проєкти міжнародної наукової співпраці й академічні обміни. Презентувала можливості представниця Національного академічного контактного центру DAAD для України Оксана Швайка.

Під час презентації для викладачів та аспірантів обговорили індивідуальні можливості для дослідників і програми для університетів.

У рамках презентації власним досвідом участі в реалізації міжнародного проєкту «Learnopolis+. За допомогою цифрових медіа до міжнародного навчального досвіду» за підтримки DAAD поділилася керівниця інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ доц. Зоряна Удич. Завдяки невпинній діяльності в галузі інклюзії центр отримав запрошення долучитися до партнерства Байройтського університету, ЛНУ імені І. Франка та ДонНУ імені В. Стуса.

Інсайти від керівниці інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ доц. Зоряни Удич

Презентація для студентів та контактні дані українського представництва DAAD

Слайди презентації буде надіслано зареєстрованим учасникам на електронну пошту. Більше інформації про конкурси і можливості від DAAD доступно за посиланням: https://www.daad-ukraine.org/uk/.

Відділ наукової роботи