Перший практичний досвід у студентів-істориків ТНПУ
Перший

практичний досвід у

студентів-істориків ТНПУ

Нещодавно, в рамках вивчення навчального курсу «Історія Стародавньої Греції та Риму» та співпраці з тернопільськими школами, студенти 1 курсу історичного факультету разом з доцентом кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства Ярославом Секом, завітали у ТНВК «Школа-ліцей 6 ім. Н. Яремчука» на урок.

Під час спілкування з учнями

Ми продемонстрували учням шостих класів свої роботи: розповіли, що таке міфи, як вони з’явилися і показали школярам екранізацію стародавніх грецьких міфів в сучасній інтерпретації. Роботи були різними: починаючи від особисто знятих відеороликів, закінчуючи власноруч створеними мультфільмами.

У процесі пояснення

Учні й студенти обмінялися позитивним настроєм та подарували яскраві емоції один одному, а також спробували себе у ролі вчителя та отримали цінний перший практичний досвід.

Спільне фото на згадку

Будемо раді таким творчим зустрічам й надалі!

Студентки І курсу історичного факультету
Наталія Мисютіна та Яна Харчук