Факультет мистецтв ТНПУ представив університет на Відкритому фестивалі-конкурсі духовної пісні
Факультет мистецтв ТНПУ
представив університет на
Відкритому фестивалі-конкурсі
духовної пісні

Факультет мистецтв ТНПУ гідно представив наш університет на Відкритому фестивалі-конкурсі духовної пісні «Я там, де є Благословіння».

Цей фестиваль-конкурс проводиться в Тернополі з 2011 року та став невід’ємною частиною культурного життя міста та здобув заслужений авторитет серед професійних та аматорських художніх колективів, виконавців і вокальних шкіл не тільки в Україні, але і за її межами.

Хорова капела «Освіта» факультету мистецтв ТНПУ на сцені Відкритого фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є Благословіння»

Цьогорічний Відкритий фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є Благословіння» проходив 30 квітня в Українському домі.

Хорова капела «Освіта» факультету мистецтв ТНПУ (керівник Галина Яценко, концертмейстер Оксана Юрчак) вибороли Диплом лауреата І ступеня в номінації «Хори та капели» категорії «Професіонали».

Хорова капела «Освіта» факультету мистецтв ТНПУ

Керівник естрадної студії ТНПУ Уляна Шерстій виборола Диплом лауреата  І ступеня в номінації «Солісти-вокалісти» категорії «Професіонали», а також Відзнаку міського голови м. Тернополя Сергія Надала та особливий приз - мікрофон.

Уляна Шерстій

Духовна пісня єднає людей та підтримує моральну стійкість народу, а у нинішній час це особливо важливо!

Уляна Шерстій