Міжнародне стажування «Digital future: blended learning»
Міжнародне стажування

«Digital future: blended learning»

Завершилась очна сесія міжнародного стажування науково-педагогічних працівників ЗВО IІІ–IV рівнів акредитації в рамках проєкту «DigIn.Net 2: Deutsch-Ukrain isches Netzwerk DigitalerInnovationen-2» за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD «Підтримка інтернаціоналізаії українських університетів: формуємо цифрове майбутнє разом 2021-2023».
Стажування проходило на базі Університету прикладних наук Анхальт.

Університет Анхальт

Установами-партнерами проєкту є чотири українських заклади вищої освіти: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (ТНПУ, Тернопіль, Україна), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ, Київ, Україна), Національний університет «Одеська політехніка» (НУОП, Одеса, Україна), Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку (ДУІТЗ, Одеса, Україна).

Команда DigIn.Net 2 за підтримки Університету прикладних наук Анхальт (Hochshule Anhalt, HSA) на базі DUDIZ (німецько-український центр цифрових інновацій) представила досвід організації змішаного навчання та науково-дослідної і викладацької діяльності.

Презентація теми

Учасники стажування ознайомилися з новаціями у сфері діджиталізації освіти, особливостями організації змішаного навчання, новітніми унікальними методами викладання, розширили наукові та професійні контакти.

Зворотній зв'язок з учасниками

За результатами стажування учасники отримають сертифікат про проходження міжнародного стажування «DIGITAL FUTURE: BLENDED LEARNING» (180 год.)

Учасниками стажування були викладачі з різних закладів освіти України.

Географія учасників

Побажання

Дякуємо Університету прикладних наук Анхальт за можливість бути учасником інноваційного та цікавого проекту!

Завідувач кафедри інформатики та методики її навчання,
Галина Генсерук