У гостях ТНПУ Чортківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені О. Барвінського
У гостях ТНПУ
Чортківський гуманітарно-педагогічний
фаховий коледж імені О. Барвінського

Вчора, 2 травня 2023 року, в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка гостювали студенти та викладачі Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені О. Барвінського на чолі з директором – Романом Пахолоком.

Модераторами зустрічі були ректор університету – Богдан Буяк, проректор із навчально-методичної роботи – Ігор Гевко та відповідальний секретар приймальної комісії – Юрій Древніцький. Також в обговоренні освітніх питань взяли участь декани десяти факультетів ТНПУ спільно зі своїми студентами, що додало зустрічі демократичного характеру.

Богдан Буяк представляє деканів ТНПУ

Приємним подарунком для усіх присутніх стало музичне вітання від колег ЧГПФК імені О. Барвінського.

«Дорогі мої студенти, я в жодному випадку не агітую, а тим більше не спонукаю вас до вибору майбутнього вишу, бо сповідую демократичні принципи, де вибір буде за вами. Проте від щирого серця хочу передати вас у добрі, надійні руки. Кращі і найкращі мають бути разом і кажу це з власного досвіду. Тому не бійтеся змін, вони все одно чекають кожного», - підбадьорюючи студентів, розповів Роман Пахолок.

Директор ЧГПФК імені О. Барвінського - Роман Пахолок

Додаючи, ректор ТНПУ – Богдан Буяк зазначив: «Очільник вашого закладу, молоді студенти, дуже переживає за вас і це помітно неозброєним оком. Роман Іванович вболіває за кожного з вас і під час навчання, і впевнений, що робитиме це по закінченню вами коледжу!»

Також Богдан Богданович багато розповів про освітні програми, різнотипні можливості навчання, системну роботу вишу, а Юрій Романович детальніше ознайомив із вступною компанією.

В обговоренні взяли участь й декани факультетів, які привітно відповідали на всі запитання юних гостей.

Екскурсія актовою залою ТНПУ

На завершення зустрічі модератори провели екскурсію Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка: прогулялись стежками Біблійного саду, показали гуртожитки, актову залу, спортивний комплекс і все, що цікавило молодих студентів і віримо, що майбутніх абітурієнтів!

Стежками Біблійного саду ТНПУ
Якщо студенти прагнуть до науки, то ми маємо майбутнє!

Христина Надала