На факультеті філології і журналістики відбулось засідання комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти
На факультеті філології і журналістики

відбулось засідання комісії з

внутрішнього забезпечення якості освіти

9 травня на факультеті філології і журналістики відбулось засідання комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти. Присутні обговорили результати аудиту освітніх програм, про які проінформувала заступниця завідувача навчально-методичного відділу доцентка Пежинська  Ольга Михайлівна. Разом із гарантами освітніх програм  розглянуто питання щодо стандартів, унікальності програм, загальних  і професійних компетентностей, вибіркових компонентів  тощо.

Презентація результатів опитування

У другій частині зустрічі голова комісії Синоруб Галина Петрівна ознайомила присутніх із результатами опитування здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового рівня) вищої освіти за спеціальностями, які представлені на факультеті філології і журналістики ТНПУ. Метою анкетування є оцінювання та вдосконалення освітньо-професійних та освітньо-наукових програм.  Серед основних тез, поданих в опитуванні, Галина Синоруб акцентувала на актуальних навчальних дисциплінах, вибірковому блоці, обсязі практичної підготовки студентів, критеріях академічної доброчесності тощо.

Структурно-логічна схема навчальних дисциплін освітньої програми

Завершальним етапом засідання було обговорення можливостей неформальної та інформальної освіти, інтеграції їх у навчальний процес. Голова комісії ознайомила присутніх із теоретичною складовою цих понять, а також програмами та ресурсами неформальної освіти, які можна використовувати як викладачам, так і студентам для набуття нових компетентностей, збагачення освітнього процесу досвідом провідних фахівців тієї чи іншої галузі.

Викладачі факультету філології і журналістики на засіданні

На завершення було винесено на обговорення процедуру визнання результатів неформального та/або інформального навчання, їх відповідність рівню освіти, на якому реалізовується освітня програма.

Магула Катерина