Студенти факультету педагогіки і психології відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей
Студенти факультету педагогіки і психології

відвідали Центр соціально-психологічної

реабілітації дітей

10 травня 2023 року студенти та магістранти факультету педагогіки і психології, які навчаються за освітніми програмами «Логопедія. Спеціальна психологія» (гр.ЛСП-21), «Соціальна робота» (гр. СР-21 і СРст.-18) та «Соціальна педагогіка» (гр.мСП-17), разом з проф. Олексюк Н.С. відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації.

Метою заходу було ознайомлення здобувачів освіти з роботою Центру, формами та методами реабілітації дітей у ньому, особливостями організації їх життєдіяльності. Екскурсію Центром та розповідь про його діяльність провела керівник закладу Костюк Наталія Теодорівна. Студенти й магістранти дізнались про категорії дітей, які перебувають в центрі, специфіку соціальної роботи з ними та їх родинами, можливості повернення дітей в сім’ї чи потрапляння в сімейні форми виховання – усиновлення, опіку чи піклування, прийомні чи патронатні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу. Наталія Теодорівна розповіла також про особливості функціонування закладу в умовах воєнного стану, про механізми запобігання професійному вигоранню, які використовують працівники Центру.

Здобувачі освіти мали змогу познайомитись з вихованцями закладу, поспілкуватись з ними й пригостити солодощами. Наприкінці заходу студенти та проф. Олексюк Н.С. подякували керівнику й усім працівникам Центру соціально-психологічної реабілітації дітей за їх нелегку роботу та пообіцяли відвідувати його надалі, адже такі екскурсії є не лише інформативними, а допомагають у поглибленні та закріпленні знань, оволодінні професійними уміннями й навичками.

Проф. Олексюк Н.С.