Профорієнтаційні заходи  географічного факультету ТНПУ на Закарпатті
Профорієнтаційні заходи

географічного факультету ТНПУ

на Закарпатті

10 травня 2023 року викладачі географічного факультету (декан Андрій Кузишин, доцент кафедри географії та методики її навчання Богдан Гавришок і доцент кафедри геоекології та методики її навчання Ірина Барна) провели онлайн зустріч з учнями випускних класів та вчителями Великокопанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Практики та екскурсії в житті студентів

Учні дізнались про переваги та особливості навчання у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка, про безпечне освітнє середовище на географічному факультеті та умови вступної кампанії у цьому році. Також відбулася презентація бакалаврських освітніх програм географічного факультету: «Середня освіта (Географія)», «Географія», «Просторова аналітика та територіальний розвиток громад і регіонів», «Екологія», «Гідрологія», «Ґрунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування», «Туризм», «Міжнародний туризм та крос-культурні комунікації».
В процесі обговорення учні отримали додаткову інформацію про особливості вступної кампанії, а також про умови навчання та проживання, побут і дозвілля студентів нашого університету.

Знайомство з освітніми програмами факультету

Завершуємо зустріч

Географічний факультет висловлює щиру подяку за сприяння в організації зустрічі директорці школи Василькун Тетяні Олександрівні.

Магістрантка географічного факультету
спеціальності Середня освіта (Географія),