Товариський турнір
у спортивному залі ТНПУ

9 травня у спортивному залі ТНПУ викладачами кафедри Лаврін Г. та Осіп Н. організовано товариський турнір для вихованців соціально-спортивної школи Фонду Реал Мадрид Громадська організація "Епіцентр дітям" (м.Тернопіль) та школярів Гає-Розтоцького НВК ім. К. Патриляка, а також для студентів відділення баскетболу ТНПУ.

Біля 70 школярів зуміли проявити себе у баскетбольних баталіях.

Товариський турнір у спортивному залі ТНПУ

Всіх учасників було ознайомлено із основними спеціальностями та освiтньо-квалiфiкацiйними рівнями, за якими здійснюється підготовка фахівців на різних факультетах у Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Школярі мали можливість відвідати зали, аудиторії та ознайомились із спортивною базою факультету фізичного виховання.

Товариський турнір у спортивному залі ТНПУ

До суддівської бригади змагань були залучені студенти ГСВ баскетбол, які вправлялися у суддівстві в полі та за секретарським столиком.

Усі учасники турніру нагороджені грамотами та інформаційними буклетами про спеціальності в ТНПУ.

Окрема подяка Громадській організації "Епіцентр дітям" за забезпечення смачного перекусу. Визначено найперспективніших гравців турніру та нагороджено солодкими призами від БК Тернопіль. Після завершення гри, усі гравці зробили спільні фото.

Товариський турнір у спортивному залі ТНПУ

Отриманні позитивні емоції та ігровий досвід, стимулюють усіх до регулярного проведення таких зустрічей у стінах ТНПУ.

Лаврін Галина Зиновіївна,
кандидат наук з фізичного виховання та спорту