Відбулась зустріч студентів географічного факультету з учителями-практиками
Відбулась зустріч студентів
географічного факультету
з учителями-практиками

Минулого тижня завершилась пропедевтична практика студентів 1-го курсу спеціальності 014.07 «Середня освіта (Географія)», яка є змістовим модулем дисципліни «Педагогіка» (викладачі – проф. Г. Мешко, викл. І. Шульга).

У межах ознайомлення здобувачів освіти з особливостями виховної роботи у закладі освіти було організовано перегляд та обговорення відеозаписів виховних заходів. Цьогоріч увагу акцентували на заходах, спрямованих на національно-патріотичне виховання підростаючого покоління та проблему створення безпечного і здорового освітнього середовища.

Ознайомлення із документацією, що регламентує виховну роботу у закладі освіти

Крім того, відбулась зустріч здобувачів освіти з працівниками Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – медичний ліцей № 15», зокрема, випускницею нашого університету: педагогом-організатором, вчителем історії – Василишин Наталією Олегівною. Педагог наголосила на особливостях здійснення виховної роботи з учнями, її напрямках та актуальній тематиці; розповіла про специфіку роботи класного керівника з учнями та батьками, поділившись власним досвідом. Наталя Олегівна зауважила, що сьогодні визначальним принципом, на який необхідно орієнтуватись в закладі освіти є принцип дитиноцентризму.

Зустріч з Наталією Василишин, педагогом-організатором, вчителем історії Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – медичний ліцей № 15»
Зустріч з Наталією Василишин, педагогом-організатором,

У свою чергу, студенти мали змогу зануритись у робочу атмосферу закладу освіти – проаналізувати нормативно-правове забезпечення виховної роботи, поставити запитання, обговорити проблемні ситуації та разом із педагогом віднайти можливі рішення.

Ознайомлення із документацією

Дякуємо адміністрації закладу освіти та Наталі Олегівні за співпрацю та цінний досвід!

д. пед. н., проф., завідувач кафедри педагогіки та менеджменту освіти,
Г. Мешко,
к.п.н., викл. кафедри педагогіки та менеджменту освіти,
І. Шульга