Допомога Збройним Силам України
Допомога
Збройним Силам України

Створена за ініціативою директора Центру енергоефективних технологій  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка академіка Валерія Федорейка інженерно-конструкторська група наполегливо працює над новими викликами у сфері дронних технологій для різних підрозділів ЗСУ.

11 травня 2023 року на полігоні було проведено випробування системи боротьби з ворожими дронами (керівник проєкту Олександр Пальчик). Модернізований радіоелектронний пристрій показав результати в 2-3 рази ефективніші за наявні аналоги. Він більш як на 400 тис. грн. дешевший за існуючі системи.

Антидронний пристрій

У найкоротші терміни розробка буде відправлена нашим воїнам у зону активних бойових дій.

Реалізація проєктів здійснюється за фінансової підтримки наукового партнера університету – науково-виробничого об’єднання «Енергоощадні технології».

Антени генерації сигналів управління

Модернізація системи боротьби з ворожими дронами здійснена за сприяння ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Завідувач кафедри машинознавства
і транспорту  Роман Горбатюк