Святковий концерт за участі студентів факультету мистецтв ТНПУ
Святковий концерт
за участі студентів
факультету мистецтв ТНПУ

Перше слово — Мати,
Друге — Україна.

У неділю, 14 травня, у храмі Матері Божої Неустанної Помочі, відбувся концерт «Тобі, моя мамо!», в якому взяли участь студенти факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Зокрема, зі сцени лунали вірші, танці, народні та сучасні пісні. Програма була зіткана із найкращих номерів, наповнена енергетикою світла і тепла, словами вдячності і любові для найдорожчої людини на землі.

Танцювальний ансамбль «Веснянка» (керівник Людмила Щур)

Потішили своїми талантами творчі колективи та солісти факультету мистецтв:  хорова капела «Освіта» (керівник Галина Яценко), танцювальний ансамбль «Веснянка» (керівник Людмила Щур), ансамбль народної музики «Музики» (керівник Анатолій Баньковський, солісти - Соломія Бронецька та Світлана Карчевська), Лауреати пісенних конкурсів Марʼяна Николин, Уляна Шерстій; солісти естрадної студії факультету мистецтв Юлія Носаль та Світлана Йордовська (керівник Уляна Шерстій).

Естрадна студія ТНПУ ім. В Гнатюка (Уляна Шерстій, Світлана Йордовська, Юлія Носаль)

Режисери-постановники концерту: Богдан Водяний та Валентина Водяна.

Ведучий концерту Богдан Нікітюк.

Хорова капела «Освіта» (керівник Галина Яценко)

У рамках проведеного заходу була запрезентована виставка художніх робіт студентів факультету мистецтв, яку зорганізували викладачі кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання Наталя Рублевська та Світлана Вольська.

Бажаємо, щоб кожна мати почула слова любові та подяки. Нехай серце кожної з вас буде зігріте ніжністю рідних дітей. Нехай ваші душі ніколи не знають тривог та переживань. Бажаємо вам здоров'я та твердої впевненості у щасливому майбутньому ваших дітей. З Днем матері, любі жінки!

Учасники концерту

Уляна Шерстій