Майстер-клас для абітурієнтів «Як успішно здати НМТ з математики!»
Майстер-клас для абітурієнтів
«Як успішно здати НМТ з математики!»

На фізико-математичному факультеті відбувся майстер-клас для абітурієнтів «Як успішно здати НМТ з математики!»

Розпочав роботу зустрічі декан фізико-математичного факультету доцент Мирон Громяк, який коротко розповів про славні традиції факультету, особливості організації освітнього процесу, матеріально-технічну базу та цікаве студентське життя.

Відповідальний секретар приймальної комісії доцент Юрій Древніцький, який ознайомив присутніх з особливостями вступної кампанії у 2023 році, освітніми програмами на фізико-математичному факультеті, дедлайнами етапів вступу.

Доктор філософії зі спеціальності «Математика», асистент кафедри математики та методики її навчання Ірина Біланик описала особливості НМТ у 2023 році, умови проведення тесту під час основної та додаткової сесії, права та обов’язки учасників тестування, створення кабінету учасника тестування.

Доповідає Ірина Біланик

Доцент кафедри інформатики та методи її навчання Сергій Мартинюк запропонував учасниками майстер-класу рекомендації проходження НМТ, які висловили викладачі, учителі та студенти фізико-математичного факультету, а також розглянув з учнями розв’язування задач з параметрами, які цього року введені до завдань НМТ з математики.

Доповідає Сергій Мартинюк

До організації заходу долучились заступник декана (доцент Ольга Федчишин), кафедра фізики та методики її навчання (завідувач — доцент Сергій Мохун), кафедра інформатики та методики її навчання (завідувач — доцент Галина Генсерук), кафедра математики і методики її навчання (завідувач — к. п. н. Ганна Гоменюк).

Відрадно, що участь у майстер-класі взяла чимала кількість викладачів, учнів ЗЗСО та вчителів. Організатори відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів.

Готуємося до нових зустрічей!

Галина Генсерук,
завідувач кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ