Студентів, аспірантів та викладачів ТНПУ запрошують на онлайн-лекцію про історію середньовічної економіки від Університету Лідса (Велика Британія)
Студентів, аспірантів та викладачів ТНПУ

запрошують на онлайн-лекцію про історію

середньовічної економіки від

Університету Лідса (Велика Британія)

Пропонуємо зареєструватися на онлайн-лекцію професорки середньовічної історії релігій в Університеті Лідса (Велика Британія) Emilia Jamroziak «Is medieval economic history only about the past?», що відбудеться 18 травня о 19:00.

Короткий опис лекції:
Ця лекція познайомить аудиторію з тим, як працює міждисциплінарна сфера гуманітарних наук і допоможе зрозуміти її обмеження. Спікерка пояснить, як медієвістика вивчає досучасну історію та які її ключові сильні сторони і переваги перед стратегією однієї дисципліни, розповість про «міжнародні» та «глобальні» виміри у формуванні дослідницьких питань та підходів, враховуючи різні національні традиції та парадигми. Лекція має бути корисною для тих, хто цікавиться методологією та роллю академічного вивчення минулого.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/hadmy

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького під егідою Міністерство освіти і науки України за грантової підтримки Ukrainian Startup Fund.

Emilia Jamroziak – випускниця Університету імені Адама Міцкевича у Познані (Польща), де отримала ступінь магістра, та Центральноєвропейського університету в Будапешті (Угорщина). В Університеті Лідса (Великобританія) отримала ступінь PhD та опублікувала 3 монографії, присвячені різним аспектам середньовічної монастирської соціальної та культурної історії у північно-західній та східно-центральній Європі. Була стипендіатом Гумбольдта в Дрезденському технічному університеті (Німеччина) у 2015-2016 та стипендіатом Марії Кюрі в Ерфуртському університеті (Німеччина) у 2019-2020. Емілія є членом Організації середньовічних досліджень Центральної Європи (MECERN) та Головою програми дослідницьких стипендій імені Яноша Бака.

Відділ наукової роботи