Студенти факультету фізичного виховання здобувають не лише спортивні перемоги
Студенти факультету фізичного виховання

здобувають не лише спортивні перемоги

15-16 травня 2023 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся другий тур ІV Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація».

організатори конкурсу Глухівський національний педагогічний університету імені Олександра Довженка
Організатори конкурсу Глухівський національний педагогічний університету імені Олександра Довженка

На Конкурс надійшло 90 студентських наукових робіт, в написанні яких взяли участь 100 учасників із 35 ЗВО. Наш навчальний заклад представили студенти факультету фізичного вихoвання Іван Нога (наук.керівник доц. Грабик Н.М.), Вікторія Рихель (наук.керівник доц. Грубар І.Я.) та Інна Баран (наук.керівник доц. Огнистий А.В.).

журі та учасники конкурсу
Журі та учасники конкурсу

За результатами рішення журі наукова робота Івана Ноги пройшла у ІІ тур Всеукраїнського творчого конкурсу. Виступ у підсумковій конференції з доповіддю на тему: "Зміна розумової працездатності учнів під впливом рухової активності", із представленням мультимедійної презентації, дозволив студенту зайняти призове місце та здобути диплом третього ступеня.

Презентція теми доповіді Ноги Івана
Презентація теми доповіді Ноги Івана

Вітаємо Івана Ногу та наукового керівника доц. Грабик Надію Михайлівну!
Вікторія Рихель та Інна Баран отримали сертифікати учасників. Наукові керівники конкурсантів відзначенні подяками.
Бажаємо студентам та викладачам нових наукових, творчих і професійних перемог!

Презентація наукової роботи

Матеріал підготували