Дякую ТНПУ ім. В. Гнатюка за те, що мету та ідею цього розділу я засвоїла назавжди
Дякую ТНПУ ім.В.Гнатюка за те,
що мету та ідею цього розділу
я засвоїла назавжди

Ще декілька днів, і мине державний екзамен в моєму ТНПУ ім. В. Гнатюка. Буде перегорнута ще одна сторінка мого життя. Сторінка? Ні, розділ, автори якого - викладачі університету, а головні герої -  студенти.

Навчання в педуніверситеті по-новому відкрило для мене такі поняття, як людяність, толерантність, розуміння, підтримка.

Приємно, що керівництво закладу не піддавало ризику наше життя і здоров'я під час ковіду та війни і організувало дистанційне навчання.

Приємно, що викладачі завжди ставилися з розумінням, підтримкою.

Приємно, що у вирішенні будь-якої проблеми нам завжди йшли назустріч.

Приємно, що в нас з одногрупниками склалася дружна та міцна "парафія" (вони зрозуміють, про що я)...

Незабаром державний - остання сторінка розділу, "прочитаного" на одному подиху.

Дякую ТНПУ ім.В.Гнатюка за те, що мету та ідею цього розділу я засвоїла назавжди.

Olga Logysh