Підсумкове травнене засідання Вченої ради ТНПУ (ФОТО)

Підсумкове травнене засідання

Вченої ради ТНПУ

30 травня 2023 року відбулося планове засідання Вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на чолі з ректором – Богданом Буяком, яке розпочали з Книги рекордів Тернополя.

18 травня 2023 року до «Дня вишиванки» колектив університету та студентів встановили новий рекорд - сформували напис «ЗСУ» у вишиванках і були нагороджені почесною відзнакою міського голови Тернополя – Сергія Надала. Сергій Віталійович особисто привітав університетську спільноту та побажав надалі працювати на благо вишу та країни.

Ректор ТНПУ - Богдан Буяк і міський голова Тернополя - Сергій Надал

Також ректор університету – Богдан Буяк привітав колег із присвоєнням вчених звань та вручив атестат вченого звання професора – Володимиру Старці та атестати вченого звання доцента: Оксані Мацюк, Наталії Москалюк і Сергію Задворному.

З почесним званням доцента Наталія Москалюк і Оксана Мацюк

На порядку денному декан інженерно-педагогічного факультету – Борис Струганець і голова комісії НМР університету - Наталія Грицак доповіли на тему «Організація освітнього процесу та профорієнтаційну роботу інженерно-педагогічного факультету».

Доповідач Борис Струганець  - декан інженерно-педагогічного факультету
Доповідач Борис Струганець - декан інженерно-педагогічного факультету

Доповідачка Наталія Грицак - голова комісії НМР університету

Провівши глибокий систематичний аналіз освітньо-наукового процесу, було підтверджено: профорієнтаційна робота на інженерно-педагогічному факультеті здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту». А систематизація та своєчасні навчальні плани свідчать про високі досягнення як студентів, так і викладачів факультету в різноманітних Міжнародних конференціях, творчих конкурсах і матеріалами на сайтах Scopus і Web of science.

Шляхом таємного голосування членами ради було прийнято присвоїти вчене звання професора Михайлу Кузіву (кафедра образотворчого мистецтва, дизайну та методики її навчання) і доцентам: Маловічку Сергію (кафедра музикознавства та методики музичного мистецтва), Остапчук Ірині (кафедра англійської філології та методики навчання англійської мови), Наталії Пасічник (кафедра теорії і практики перекладу).

Голосування учасників Вченої ради

На посаду завідувача кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності затвердили Ольгу Сороку.

Також затвердили на посаду професора Івана Цідила (кафедра інформатики та методики її навчання), Володимира Куранта (кафедра хімії та методики її навчання), Миколу Алексієвця (кафедра всесвітньої історії та релігієзнавства), Павла Коріненка та Івана Зуляка (кафедра історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук), Ольгу Косович (кафедра романо-германської філології), Іванну Парфановчи і Віру Поліщук (кафедра соціальної роботи та менеджменту соціонокультурної діяльності).

З-поміж урочистостей розглянули поточні положення та приступили до реалізації змін, затверджених учасниками Вченої ради.

Працюємо на благо університету!

Христина Надала