«Науковець з душею лірика» – Ігор Ребезнюк у гостях ТНПУ (ФОТО)
«Науковець з душею лірика» –

Ігор Ребезнюк у гостях ТНПУ

А правду в народі кажуть: «Від гостинності господарів залежить присутніх гостей в їхньому домі», - і це можна сказати про Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, у гостях якого вже втретє доктор технічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного лісотехнічного університету України, автор понад 120 наукових і навчально-методичних праць – Ігор Ребезнюк.

Наш шановний гість

Основна мета візиту – презентація посібника «Українське наукове слововживання», а за сумісництвом і виконання українських авторських пісень.

Зустрічі відбулися на факультеті мистецтв, на факультеті філології і журналістики, а також для аспірантів вишу.

Аспіранти ТНПУ - учасники зустрічі

Під час презентації посібника студенти та викладачі взяли участь в мовно-науковій дискусії: обговорили нормативні засади слововживання і словотворення, прояснили складні словосполучення слів, які вживаємо у повсякденному житті.

Поміж дискусії, Ігор Тарасович презентував декілька авторських пісень, акомпануючи на гітарі.

На згадку про зустріч із студентами та викладачами ТНПУ, ректор університету – Богдан Буяк подарував гостеві посібник «Мислити як громадянин», дотичним до якого є член наглядової ради ТНПУ. Також Богдан Богданович подякував Національному лісотехнічному університеті України за такого працівника, наукові праці якого з кожним роком лише поповнюють наукову бібліотеку не лише їхнього вишу, а й закладів всієї України.

Подарунки для Ігоря Ребезнюка від ректора ТНПУ

«У свою чергу я хочу подякувати ЗСУ - за нас, а ми українською мовою – за них, бо лише разом це породжує безперечну Перемогу України в цій запеклій війні», - додав Ігор Тарасович.

Володіти мовою недостатньо, її ще варто достеменно знати.

Фінальне фото учасників зустрічі

Христина Надала