Студенти ТНПУ спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» — переможці міжнародного конкурсу інноваційних ідей «The Digital Future» (ФОТО)

Студенти ТНПУспеціальності
«Середня освіта (Інформатика)» —
переможці міжнародного конкурсу
інноваційних ідей «The Digital Future»

Студенти фізико-математичного факультету взяли участь в онлайн-конкурсі інноваційних ідей «Цифрове майбутнє», який реалізується за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD в Університеті прикладних наук Анхальт (HSA, Німеччина) й отримали шанс презентувати свої ідеї.

Сертифікати учасників

На І етапі конкурсу міжнародна конкурсна комісія розглянула заявки з описом інноваційної ідеї та її основного концепту.

На ІІ етапі конкурсу студенти презентували свої ідеї.

«Digital Analysis of Activities of Universities» — Денис Сокотов (науковий керівник доцент Сергій Мартинюк)

Доповідає Денис Сокотов

«Video Mastering with Using Virtual Technologies» — Павло Павлюк (науковий керівник асистент Ганна Скасків)

Доповідає Павло Павлюк.

Доповідає Павло Павлюк

«Marketplace of Educational Knowledge» — Владислав Садовник (науковий керівник доцент Галина Генсерук)

Доповідає Владислав Садовник

«Ukraine View» — Олег Ловчук (науковий керівник доцент Світлана Лещук)

Доповідає Олег Ловчук

Студенти презентували цікаві дослідження у сфері цифрових інновацій.

За результатами ІІ етапу конкурсу молодим науковцям призначено гранти-стипендії для реалізації їхньої проектної ідеї.

Вітаємо наших студентів та дякуємо Університету прикладних наук Анхальт за реалізацію такого потужного інноваційного конкурсу.

Завідувач кафедри інформатики
та методики її навчання