Магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка – чемпіон України з бодібілдингу (ФОТО)

Магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка –

чемпіон України з бодібілдингу

27 травня 2023 року в м.Кам’янець-Подільський відбувся другий відкритий благодійний чемпіонат Української Федерації бодібілдингу та фітнесу UFBF. Чемпіонат був благодійним.  У цей важкий час для нашої країни команда федерації показала міцну витримку та чудову організацію, зробивши свій внесок задля перемоги збройних сил України та для розвитку залізного спорту в Україні. Федерація UFBF з моменту свого заснування співпрацює з Українськими спілками ветеранів АТО/ООС, та безпосередньо приймає участь у психологічній та фізичній реабілітації Українських воїнів.

Змагання показали чудову форму понад двох сотень учасників та безкомпромісну боротьбу на сцені за звання найкращих у своїх номінаціях.

На цих змаганнях дебютував магістрант факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт») Артур Слободян. Наш студент став чемпіоном у номінації «класичний бодібілдинг» серед чоловіків та здобув золоту нагороду у номінації «класичний бодібілдинг серед початківців» і посів другу сходинку п’єдесталу у номінації «бодібідинг до 90 кг».

Виступ Артура Слободяна (справа)

Артур Слободян після нагородження

Нагороди Артура Слободяна

Як уже зазначалося, це був дебют для нашого здобувача. У планах Артура участь у відбірковому Кубку України та можливість заявити про себе на європейських та світових виступах.

Вітаємо нашого студента із високим результатом та бажаємо мирного неба, подальших високих здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту