"З журбою радість обнялась..." у науковій зустрічі Дослідницького офісу менеджера освіти ТНПУ та Всеукраїнської онлайн-школи «Освітні ініціативи 2023» (ФОТО)

"З журбою радість обнялась..."
у науковій зустрічі
Дослідницького офісу менеджера освіти ТНПУ
та Всеукраїнської онлайн-школи
«Освітні ініціативи 2023»

"З журбою радість обнялась..." - писав Олександр Олесь. Такі ж почуття відчули сьогодні учасники наукової зустрічі Всеукраїнської онлайн школи «Освітні ініціативи 2023» (Херсонська академія неперервної освіти) та Дослідницький офіс менеджера освіти (ТНПУ ім.Володимира Гнатюка). З одного боку хороший настрій і впевненість  отримали учасники від привітальних слів ректора ХАНО професора Ірини Жорової і ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка професора, члена-кореспондента Богдана Буяка.

Виступ ректора ТНПУ Богдана Буяка

А з іншого боку – сумні новини з Херсонщини додали гіркий присмак такому інтелектуальному дійству. Однак наука не твориться в мінорній тональності, тому весь захід був дуже цікавим,  позитивним і динамічним. Гарні побажання висловила учасникам
Марія Бойко, керівник Бюро кар'єри.

Виступ Марії Бойко, керівника Бюро кар'єри

Оксана Боднар, керівник Дослідницького офісу менеджера освіти провела для присутніх вебінар на тему «Організаційна культура як фактор успіху закладу освіти» (фото на заставці).

На тренінгу були присутні всього 78 учасників, з них 11 магістрантів спеціальності 073 Менеджмент, випускники спеціальності
Галина Федун (заступник директора ТКМЦНОІМ), Оксана Кожушко (директор Острівського ліцею Великоберизовицької сільської ради), Стефанія Ковальська (директор Глещавецької гімназії Іванівської сільської ради Тернопільського району) та ін. Але звичайно найбільше було керівників закладів освіти Херсонщини та працівників ХАНО. В обговоренні та дискусіях взяли участь: магістранти спеціальності 073 Володимир Білінчук, Ірина Науменко; також випускниця цієї спеціальності, заступник директор ТКМЦНОІМ Галина Федун.

Участь магістрантки  Ірини Науменко у дискусії

Участь магістрантки Ірини Науменко у дискусії

Щиру подяку за вебінар та висловлювали керівники Херсонщини:
Галина Соломахіна (директор Каховської ЗОШ №2), Ірина Сафонова (заступник директора з навчально-виховної роботи Херсонської ЗОШ №36), Лілія Гайдай (директор Маліївського ліцею Баштанського району Миколаївської області) та інші.

Виступ Галини Соломахіної, директора Каховської ЗОШ №2

Виступ ректора ХАНО Ірини Жорової.

Виступ ректора ХАНО Ірини Жорової

Дуже дякую Ірині Жоровій за співпрацю! Щира подяка Богдану Буяку за підтримку! Велике спасибі нашим магістрантам та випускникам! Але найбільші побажання здоров'я та успіху зичимо керівникам Херсонщини! Тернопільщина готова допомогти!

Тримаймося! Переможемо!

Слава Україні! Героям слава!

Професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти
Оксана Боднар