В Тернопільській ОВА провели Регіональну зустріч Рад молодих учених в Тернопільській області
В Тернопільській ОВА
провели Регіональну зустріч
Рад молодих учених
в Тернопільській області

06 червня 2023 р. за ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, відбулася Регіональна зустріч Рад молодих вчених Тернопільської області на базі департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА.

Представники Ради молодих вчених ТНПУ та Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та молодих вчених цьогоріч також взяли участь у обговоренні. Значну увагу було приділено обговоренню можливостей і викликів у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених Тернопільської  області зокрема.

Представники ТНПУ на Регіональній зустрічі

Питання, які обговорювалися на порядку денному Регіональної зустрічі:
1. Виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених у Тернопільській області.
2. Проблеми, пов'язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням / масштабуванням розробок.
3. Проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.
Участь у заході взяли заступник начальника ОВА Віктор Устенко та директор Департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА.

Олеся Ващук - голова Ради молодих учених при МОН України та заступник голови ТОВА Віктор Устенко
Олеся Ващук - голова Ради молодих учених при МОН України
та заступник голови ТОВА Віктор Устенко

Віктор Устенко наголосив на важливості підтримки молодих науковців.
"Відрадно, що в області понад 1500 молодих учених, серед яких більше 35 докторів та 330 кандидатів наук. Навіть в умовах війни наша молодь активно працює, розвивається, веде інтелектуальну боротьбу, шукає ефективні методи розв'язання питань державотворення та розвиває стратегічні напрямки економіки України", - сказав Віктор Устенко.

Також пропозиції молодих учених області щодо проєктів регіонального розвитку було включено у План заходів з реалізації у 2024-2027 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки. Вони гідно представляють нашу державу на міжнародних форумах, наукових конференціях та виставках."

Представниці Ради молодих учених ТНПУ

Голова Ради молодих учених при МОН України Олеся Ващук наголосила на необхідності кооперації Рад молодих учених та підтримці їхньої діяльності з боку держави. Також зазначила про можливості, які надає Офіс підтримки вченого.

Рада молодих учених ТНПУ