Триває профорієнтаційна робота на факультеті фізичного виховання ТНПУ (ФОТО)

Триває профорієнтаційна робота

на факультеті фізичного виховання ТНПУ

Викладачі кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Надія Грабик, Ольга Гулька відвідали тренування вихованців Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій, які займаються спортивним туризмом на базі закладу ЗСО №16 м. Тернополя.

Тренування юних спортсменів зі спортивного туризму

Тренування зі спортивного туризму юних спортсменів

Профорієнтаційна бесід

Профорієнтаційна бесіда

Під час зустрічі з цьогорічними випускниками та їхнім тренером викладачі розповіли про освітні програми, за якими здійснюється підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців на факультеті фізичного виховання ТНПУ, та про перспективи майбутнього працевлаштування.

Майбутні абітурієнти були ознайомленні з особливостями вступу на різні спеціальності факультету: 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 014.11 Середня освіта (Фізична культура та спортивні танці) – мультипредметний тест + мотиваційний лист; 017 Фізична культура і спорт, 017 Фізична культура і спорт (Фізкультурно-спортивна реабілітація) – творчий конкурс + мотиваційний лист.

Ознайомлення з інформаційними буклетами

Викладачі акцентували на перевагах навчання саме на факультеті фізичного виховання: ТНПУ – один із провідних педагогічних ЗВО України; сучасна матеріально-технічна база для реалізації загальних та фахових освітніх компонентів; ґрунтовна практична підготовка через проходження практик, табірних зборів, залучення до суддівства й волонтерства; можливість обрання індивідуальної траєкторії навчання; висококваліфіковані науково-педагогічні працівники; дружній та доброзичливий колектив факультету та університету.

Перші взяті висоти

Потенційні абітурієнти факультету фізичного виховання

Педагогічний колектив факультету фізичного виховання запрошує абітурієнтів стати частинкою нашої дружньої, веселої й спортивної родини!

Викладачі кафедри ТОМФВ:
 доцент Надія Грабик,