Колектив ТНПУ допомагає ЗСУ

10 червня 2022 року інженерно-конструкторська група Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за участі представників бойових підрозділів ГРУ ЗСУ провели чергові випробування модернізованих антидронних пристроїв на предмет їхньої сумісності з різновекторними сканерами місцевості.

За результатами проведеної роботи прийнято рішення про передачу радіотехнічного комплексу для апробації в реальних бойових умовах. У разі його ефективного застосування буде розпочато серійне виробництво розробок для підрозділів ЗСУ.

За проведену роботу з модернізації систем моніторингу місцевості на основі дронних технологій і матеріальну підтримку зазначених робіт керівництво військової частини А7169 висловило подяку колективу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Подяка для ТНПУ

Слава Україні!

Героям Слава!

Завідувач кафедри машинознавства та транспорту