Аспірантка ТНПУ отримала золоту медаль на XIV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2023» (ФОТО)
Аспірантка ТНПУ отримала золоту медаль
на XIV Міжнародній виставці
 «Сучасні заклади освіти - 2023»

Кафедра педагогіки та менеджменту освіти факультету педагогіки і психології та вся спільнота ТНПУ ім.Володимира Гнатюка сердечно здоровить  аспірантку кафедри педагогіки та менеджменту освіти Литвинюк Галину Іванівну із золотою медаллю, яку вона виборола на XIV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2023» та нагородженням Дипломом Національної академії педагогічних наук України за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій в освітній процес.

Галина Литвинюк представила конкурсну роботу в номінаціі «Траєкторія розвитку фахової компетентності педагога як змістовий інструмент безперервного навчання впродовж життя».

Диплом _Литвинюк.
Диплом Г.І.Литвинюк

Золота медаль_Литвинюк Галини
Золота медаль Литвинюк Галини

Сертифікат Г.І. Литвинюк.
Сертифікат Г.І. Литвинюк

Бажаємо науковиці подальших переможних успіхів!

Відділ у справах молоді