«Books for the Ukrainian Kids»: благодійна акція доцента ТНПУ  (ФОТО)
«Books for the Ukrainian Kids»:

благодійна акція доцента ТНПУ

Нещодавно у Тернополі відбулася освітня благодійна акція «Books for the Ukrainian Kids», організатором якої виступив доцент Тернопільського національного педагогічного університету – Володимир Конкульовський. Чотири школи нашого міста отримали у подарунок англомовну навчальну та художню літературу з Великої Британії для дітей різного віку.

Фото на заставці - Нові скарби в чарівній бібліотеці ЗОШ №16 ім. Володимира Левицького

У стінах сучасної бібліотеки спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Разом із вдячними учнями та директоркою спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Знання - найкраща інвестиція

Передача навчальної та художньої літератури з Великої Британії

Нові скарби в чарівній бібліотеці ЗОШ №16 ім. Володимира Левицького
Більше світлин дивіться
тут

Усі ми розуміємо, що знання – найкраща інвестиція і як важливо сьогодні українським діткам отримувати глибокі фонові знання, дізнаватись цікаві факти про наш світ і водночас вдосконалювати англійську мову. Все це стане можливим і набагато простішим із новими книгами, якими збагатилися шкільні бібліотеки Тернополя.

Доцент кафедри теорії і практики перекладу

Володимир Конкульовський