Зустріч кафедри  соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності ТНПУ з директором Центру надання соціальних послуг Байковецької сільської ради (ФОТО)

Зустріч кафедри
 соціальної роботи та менеджменту
соціокультурної діяльності ТНПУ

з директором Центру надання
соціальних послуг

Байковецької сільської ради

У рамках співпраці кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з об’єднаними територіальними громадами відбулася зустріч керівництва і викладачів кафедри з директором Центру надання соціальних послуг Байковецької сільської ради Яріш О. І., фахівцями із соціальної роботи та соціальними робітниками Центру.

Відкриття зустрічі

У ході зустрічі професор Сорока О.В. поінформувала її учасників про можливі шляхи оволодіння професією соціального працівника, подальшого підвищення професійної кваліфікації, зокрема на основі ваучерного навчання у магістратурі за спеціальністю 231 «Соціальна робота» (освітньо-професійна програма «Соціальне адміністрування у громаді»).

Професор Олексюк Н. С. розповіла про перспективи професійної підготовки соціальних працівників до роботи з учасниками бойових дій (ветеранами, демобілізованими) та членами їхніх родин.

Завідувач кафедри професор Поліщук В.А. обговорила з присутніми можливості об’єднання зусиль кафедри та громади щодо запровадження у Байковецькій ОТГ «британської» моделі «Університету Третього віку».

Окреслення можливостей співпраці ОТГ і університету

Олексюк Н.С.