ТНПУ визнаний найкращим вищим педагогічним закладом України (ФОТО)
ТНПУ визнаний найкращим

вищим педагогічним закладом України

Вітаємо!

Дорогі друзі! Інформаційний ресурс «Освіта.ua» представляє педагогічні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2023 року.

З радістю повідомляємо, що і цьогоріч Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка увійшов в трійку кращих, ба більше - очолив рейтингову таблицю!

Фрагмент рейтингової таблиці (початок)

Такий стабільно високий результат - наслідок організованої, наполегливої, згуртованої роботи колективу ТНПУ.

Першим з черговим гідним здобутком академічну спільноту привітав ректор проф.Богдан Буяк.

Сьогодні ми насамперед дякуємо ЗСУ за можливість навчати і навчатися!

Дякуємо також професорсько-викладацькому складу ТНПУ, адміністрації, працівникам, студентам, випускникам, адже кожен у міру можливості докладався до спільного успіху!

Дякуємо нашим партнерам, прихильникам, освітянській спільноті, усім, хто вірив в нас і працював з нами!

Високе визнання нашої діяльності на національному рівні - це висока честь і висока відповідальність.

Запевняємо, це вагоме досягнення стане потужним стимулом як для розвитку і вдосконалення ТНПУ, його наукової, педагогічної роботи, міжнародного співробітництва, так і поштовхом для подальших досягнень кожного, хто причетний до славного імені університету.

ТНПУ ім. Володимира Гнатюка запрошує абітурієнтів!

Стати студентом найкращого в Україні педагогічного університету почесно і перспективно! До слова, поруч з широким спектром педагогічних в університеті є багато і непедагогічних спеціальностей.

Вкотре з року в рік ТНПУ доводить своє дієве гасло. Ми найкращі! А ви з нами?

І нехай ця наша перемога буде провісником Перемоги Українського Народу!